O Nas

Wybierając hotel w którym zamierzamy spędzić długo wyczekiwany urlop, kryterium decydującym jest w szczególności standard obiektu oraz dodatkowo oferowane atrakcje

W naszym hotelu poza ciszą i spokojem zaznają Państwa również relaksu w saunie fińskiej oraz w wywodzącej się tradycji rosyjskiej bani (łaźni). Poza biernymi formami relaksu mogą Państwo skorzystać z basenu wyposażonego w przeciwprąd (tzw. sztuczną falę).

Willa u Źródeł - ośrodek

relaks

Wieczorami, po wyczerpującym dniu mogą Państwo spędzić czas przy ognisku rozkoszując się urokiem zachodzącego słońca, a w deszczowe dni mogą Państwo szukać schronienia w jednej z dwóch altan.

Dla niestrudzonych zwolenników aktywności, dla których wieczorna pora nie oznacza kresu aktywności została przygotowana sala ćwiczeń wyposażona w stoły do tenisa oraz sprzęt do ćwiczeń wysiłkowych.

zakwaterowanie

Słów kilka na temat głównego budynku oraz domków letniskowych.

W budynku znajduje się cztery pokoje wyposażone w łazienki, z których każdy posiada dostęp do balkonu oraz jeden duży czteroosobowy pokój. Na parterze znajduje się jedna duża kuchnia wraz ze stołówką, a na piętrze aneks kuchenny. Każdy z pięciu domków letniskowych wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny. Na parterze domków letniskowych znajduje się pokój dzienny, łazienka oraz kuchnia, a na piętrze dwie sypialnie. Przed każdym z domków znajduje się zadaszona weranda.